Iskolánk munkaközössége

Tanári Kar 2016-2017

román katedra

  • Anderco Ileana Daniela - román nyelv és irodalom
  • Bozga Anda Csilla - latin nyelv, román nyelv és irodalom, munkaközösség vezető
  • Bumb Viorica - román nyelv és irodalom
  • Maier Arnold - román nyelv és irodalom
  • Luca Laura - román nyelv és irodalom
  • Rentye Camelia - román nyelv és irodalom
  • magyar katedra

  • Bagosi Ilona - magyar nyelv és irodalom, vezetőségi tanács tagja 2012-2015
  • Forizs Enikő - magyar nyelv és irodalom
  • Fisár Erika - magyar nyelv és irodalom
  • Kozák Anikó - magyar nyelv és irodalom
  • Pataki Enikő - magyar nyelv és irodalom - igazgató
  • Téglás József- magyar nyelv és irodalom, munkaközösség vezető
  • fizika katedra

  • Juhász Paulina -fizika
  • Szilágyi Czumbil Judit-Anna - fizika, munkaközösség vezető
  • Szabo Emese -fizika
  • informatika katedra

  • Bálint Zsuzsa - informatika - igazgatóhelyettes
  • Csipő Enikő- informatika
  • Demeter Csaba - informatika, vezetőségi tanács tagja 2013- 2015munkaközösség vezető
  • Kui Rita Krisztina - informatika
  • kémia katedra

  • Atyim Erzsébet- kémia,munkaközösség vezető
  • Fülöp Gizella- kémia
  • Fülöp József - kémia
  • biológia katedra

  • Bartha Helga Melinda - biológia, vezetőségi tanács tagja 2015
  • Sárándi Annamária - biológia
  • idegennyelv katedra

  • Ádámkó Réka Beáta - angol nyelv
  • Császár Adalbert - német nyelv
  • Zsok Andrea Eva- angol nyelv
  • Franczia Réka Timea - angol nyelv
  • Katona Adél Krisztina- német nyelv
  • Hirth-Koroknai Katalin Ilona- német nyelv
  • Orbán Emőke - angol nyelv
  • Polacsek Annamária - angol nyelv, munkaközösség vezető
  • matematika katedra

  • Cziprok András- matematika,munkaközösség vezető
  • Forgács István - matematika
  • Kató Enikő - matematika
  • Ványi Emese - matematika
  • Tempfli Gabriella - matematika
  • Todor Erika - matematika
  • földrajz katedra

  • Tar István - földrajz
  • Nagy Tünde Mária
  • történelem katedra

  • Deák Márta- történelem
  • Csorján Árpád-Jozsef történelem
  • Muhi Csilla- történelem
  • társadalomtudomány katedra

  • Gál Eva - társadalomtudományok, munkaközösség vezető
  • Kürti Tünde - társadalomtudományok
  • torna katedra

  • Filip Zoltán - torna, munkaközösség vezető
  • Kristóf Mihály - torna
  • Uta Andrea Eva - torna
  • vallás katedra

  • Kirner Matild - vallás
  • Kovács Erika - vallás, munkaközösség vezető
  • zene és rajz katedra

  • Nevezi Dobosi Antónia Csilla - zene
  • Igli Brigitta Gabriella - művészetek, rajz
  • technológia katedra

  • Király Ernő- technológia
  • iskolai tanácsadás

  • Botos Imola, iskolai tanácsadó, logopédus
  • Török Mészáros Tünde, iskolai tanácsadó
  • tanítónők

  • Fülöp Andrea - tanítónő
  • Kallos Enikő Rita - tanítónő, munkaközösség vezető
  • Sárosi Melinda Katalin - tanítónő
  • Szőke Réka - tanítónő
  • Wolf Henrietta - tanítónő
  • Urbán Tünde Ildiko - tanítónő
  • óvónők

  • Boitor Nóra - óvónő
  • Kukta Annamária- vezető óvónő, munkaközösség vezető
  • Makranczi Erika - óvónő
  • Orosz Júlia - óvónő
  • Adminisztráció

  • Pénzes Magdolna - főkönyvelő
  • Barna Antal Laszló - rendszergazda
  • Belényi Kinga-Imola - laboráns
  • Gnandt Mártha-könyvelő
  • Kajtár Katalin - pedagógus
  • Király Margit - könyvtáros
  • Medan Zsolt István - informatikus
  • Ostatea Ágota Márta - pedagógus
  • Szücs Carmen Andrea - titkárnő
  • Veress Ádám- gazdasági adminisztrátor
  • Toth Katalin Izabella - pedagógus az elemiben
  • Bodea (Kozma) Timea - pedagógus az elemiben
  • Egészségügyi ellátás

  • Dr. Szabó Katalin, iskolaorvos
  • Szemerei Melinda, asszisztens
  • Kisegítő személyzet

  • Balla Ida - szakács/takarítónő
  • Bócsi Maria Luminita - takarítónő
  • Bogdan Zoica - szakács
  • Bunna Melinda Gyönygyi - szakács
  • Csomai Katalin - takarítónő
  • Gergely Ecaterina- takarítónő
  • Huton Sándor- karbantartó
  • Kallos Gusztáv - karbantartó
  • Katona Gabriella- takarítónő
  • Király Anikó - raktáros,takarítónő
  • Kondor Gábor - kapus
  • Simonfi József - kapus
  • Toma Rodica - óvodai gondozó
  • Varga Erzsébet- gondozó
  • Zonga Erzsébet - szakácsnő
  • Kenderes Maria - szakácsnő
  • Filep Margit Eniko- gondozó
  • Kajtár Magdalena- mosónő
  • Giurgiu Horea Gheorghe- karbantartó
  • Varga József- karbantartó