Iskolánk munkaközössége

Tanári Kar 2016-2017

román katedra

  • Anderco Ileana Daniela - román nyelv és irodalom
  • Bozga Anda Csilla - latin nyelv, román nyelv és irodalom, munkaközösség vezetõ
  • Bumb Viorica - román nyelv és irodalom
  • Maier Arnold - román nyelv és irodalom
  • Luca Laura - román nyelv és irodalom
  • Rentye Camelia - román nyelv és irodalom
  • magyar katedra

  • Bagosi Ilona - magyar nyelv és irodalom, vezetõségi tanács tagja 2012-2015
  • Forizs Enikõ - magyar nyelv és irodalom
  • Fisár Erika - magyar nyelv és irodalom
  • Kozák Anikó - magyar nyelv és irodalom
  • Pataki Enikõ - magyar nyelv és irodalom - igazgató
  • Téglás József- magyar nyelv és irodalom, munkaközösség vezetõ
  • fizika katedra

  • Juhász Paulina -fizika
  • Szilágyi Czumbil Judit-Anna - fizika, munkaközösség vezetõ
  • Szabo Emese -fizika
  • informatika katedra

  • Bálint Zsuzsa - informatika - igazgatóhelyettes
  • Csipõ Enikõ- informatika
  • Demeter Csaba - informatika, vezetõségi tanács tagja, munkaközösség vezetõ
  • Todor Erika - informatika
  • kémia katedra

  • Atyim Erzsébet- kémia,munkaközösség vezetõ
  • Fülöp Gizella- kémia
  • Fülöp József - kémia
  • biológia katedra

  • Bartha Helga Melinda - biológia, vezetõségi tanács tagja 2015
  • Sárándi Annamária - biológia
  • idegennyelv katedra

  • Ádámkó Réka Beáta - angol nyelv
  • Császár Adalbert - német nyelv
  • Fehér Imola - angol nyelv
  • Franczia Réka Timea - angol nyelv
  • Katona Adél Krisztina- német nyelv
  • Hirth-Koroknai Katalin Ilona- német nyelv
  • Orbán Emõke - angol nyelv
  • Polacsek Annamária - angol nyelv, munkaközösség vezetõ
  • matematika katedra

  • Cziprok András- matematika,munkaközösség vezetõ
  • Forgács István - matematika
  • Kató Enikõ - matematika
  • Ványi Emese - matematika
  • Tempfli Gabriella - matematika
  • Kui Rita - matematika
  • földrajz katedra

  • Tar István - földrajz
  • Nagy Tünde Mária
  • történelem katedra

  • Deák Márta- történelem
  • Csorján Árpád-Jozsef történelem
  • Muhi Csilla- történelem
  • társadalomtudomány katedra

  • Gál Eva - társadalomtudományok, munkaközösség vezetõ
  • Kürti Tünde - társadalomtudományok
  • torna katedra

  • Filip Zoltán - torna, munkaközösség vezetõ
  • Kegyes Attila - torna
  • Uta Andrea Eva - torna
  • vallás katedra

  • Kirner Matild - vallás
  • Kovács Erika - vallás, munkaközösség vezetõ
  • zene és rajz katedra

  • Nevezi Dobosi Antónia Csilla - zene
  • Igli Brigitta Gabriella - mûvészetek, rajz
  • iskolai tanácsadás

  • Botos Imola, iskolai tanácsadó, logopédus
  • Török Mészáros Tünde, iskolai tanácsadó
  • tanítónõk

  • Fülöp Andrea - tanítónõ
  • Kallos Enikõ Rita - tanítónõ, munkaközösség vezetõ
  • Sárosi Melinda Katalin - tanítónõ
  • Szõke Réka - tanítónõ
  • Wolf Henrietta - tanítónõ
  • Urbán Tünde Ildiko - tanítónõ
  • óvónõk

  • Boitor Nóra - óvónõ
  • Kukta Annamária- vezetõ óvónõ, munkaközösség vezetõ
  • Makranczi Erika - óvónõ
  • Orosz Júlia - óvónõ
  • Osztályfőnökök

    Osztály Terem
    0 0.4
    I.A 0.19
    I.B 0.17
    II. 0.18
    III. 0.22
    IV. 0.20
    V. 1.15
    VI. 1.30
    VII. 1.17
    VIII. 1.18
    IX.A 2.14
    IX.B 2.12
    IX.C 2.17
    IX.D 2.13
    IX.E 1.12
    IX.F 1.29
    X.A 1.33
    X.B 2.15
    X.C 2.9
    X.D 2.2
    X.E 2.5
    X.F 2.10
    XI.A 1.5
    XI.B 1.4
    XI.C 2.3
    XI.D 1.3
    XI.E 1.20
    XI.F 2.23
    XII.A 2.21
    XII.B 1.14
    XII.C 2.16
    XII.D 2.11
    XII.E 2.26
    XII.F 1.11
    AF II.
    AF III
    AMG I. S.2
    AMG.II. S.3
    AMG III.S.4

    Osztályfőnök
    Szőke Réka
    Urbán Tünde
    Sárosi Melinda
    Fülöp Andrea
    Wolf Henrietta
    Kallos Enikő Rita
    Uta Andrea
    Forgács István
    Bartha Helga
    Tempfli Gabriella
    Bálint Susana
    Kirner Matild
    Bagosi Ilona
    Juhász Paulina
    Kürti Tünde
    Todor Erika
    Sárándi Annamária
    Polacsek Annamária
    Szabó Emese
    Maier Arnold
    Gál Éva / Rentye Camelia
    Ádámkó Réka
    Cziprok Andrei
    Ványi Emese
    Szilágyi Cz.Judit/Kozák Anikó
    Átyim Elisabeta
    Nagy Tünde
    Nevezi Dobosi Csilla
    Orbán Emőke
    Kui Rita
    Tar István
    Franczia Réka
    Teglás József
    Császár Adalbert
    Kovács Erika
    Bozga Anda
    Csorján Árpád
    Anderco Daniela
    Boga Katalin/Filip Zoltán

    Osztály szakirány
    elemi
    elemi
    elemi
    elemi
    elemi
    elemi
    általános
    általános
    általános
    általános
    matematika-informatika intenzív informatika
    matematika-informatika intenzív angol nyelv
    természettudomány intenzív angol nyelv
    természettudomány intenzív angol nyelv
    társadalomtudomány bilingv angol/német
    társadalomtudomány
    matematika-informatika intenzív informatika
    matematika-informatika intenzív angol nyelv
    természettudomány intenzív angol nyelv
    természettudomány intenzív angol nyelv
    társadalomtudomány bilingv angol/német
    társadalomtudomány
    matematika-informatika intenzív angol nyelv
    matematika-informatika intenzív informatika
    természettudomány intenzív angol nyelv
    természettudomány intenzív angol nyelv
    társadalomtudomány bilingv angol/német
    társadalomtudomány
    matematika-informatika intenzív info./ angol
    matematika-informatika intenzív info./ angol
    természettudomány intenzív angol nyelv
    természettudomány intenzív angol nyelv
    társadalomtudomány
    filológia intenzív angol nyelv
    AF II.
    AF III
    AMG I.
    AMG.II.
    AMG III.

    Adminisztráció

  • Pénzes Magdolna - fõkönyvelõ
  • Barna Antal Laszló - rendszergazda
  • Belényi Kinga-Imola - laboráns
  • Gnandt Mártha-könyvelõ
  • Kajtár Katalin - pedagógus
  • Zsók Andrea Éva - könyvtáros
  • Medan Zsolt István - informatikus
  • Ostatea Ágota Márta - pedagógus
  • Szücs Carmen Andrea - titkárnõ
  • Veress Ádám- gazdasági adminisztrátor
  • Toth Katalin Izabella - pedagógus az elemiben
  • Bodea (Kozma) Timea - pedagógus az elemiben
  • Egészségügyi ellátás

  • Dr. Szabó Katalin, iskolaorvos
  • Szemerei Melinda, asszisztens
  • Kisegítõ személyzet

  • Balla Ida - szakács/takarítónõ
  • Bócsi Maria Luminita - takarítónõ
  • Bogdan Zoica - szakács
  • Csomai Katalin - takarítónõ
  • Gergely Ecaterina- takarítónõ
  • Huton Sándor- karbantartó
  • Kallos Gusztáv - karbantartó
  • Katona Gabriella- takarítónõ
  • Király Anikó - raktáros,takarítónõ
  • Kondor Gábor - kapus
  • Simonfi József - kapus
  • Toma Rodica - óvodai gondozó
  • Varga Erzsébet- gondozó
  • Zonga Erzsébet - szakácsnõ
  • Kenderes Maria - szakácsnõ
  • Filep Margit Eniko- gondozó
  • Kajtár Magdalena- mosónõ
  • Giurgiu Horea Gheorghe- karbantartó
  • Varga József- karbantartó